První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách

První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách.pdf


Chcete si knihu přečíst?První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak se řekne španělsky ahoj, zmrzlina, peníze nebo letiště? A co další nezbytná slovíčka, která budete na dovolené jistě potřebovat? Postel, vlak, peníze, klíč, na shledanou... Karty Lonely Planet přinášejí základní slovní zásobu pro cestování a můžete si je vzít třeba s sebou do letadla. Díky ilustracím a zjednodušené výslovnosti v závorkách se snadno domluvíte, a navíc si nová slovíčka rychle osvojíte. Ukazujte si, opakujte si a učte se. Základy španělštiny ještě nikdy nebyly tak hravé!


...ní karty: První slova Španělština karty -- 50 španělských slov na kartách - Mansfield, Andy; Iwohn, Sebastien ; Víte, jak se řekne španělsky ahoj, zmrzlina, peníze nebo letiště? A co další nezbytná slovíčka, která budete na dovolené jistě potřebovat? Postel, vlak, peníze, klíč, na ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Novinky ... ... První slova Španělština - karty: 50 španělských slov na kartách. Nakladatel: Svojtka & Co. 2020 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... První slova Španělština - karty 50 španělských slov na kartách. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... První slova Španělština - karty. 50 španělských slov na kartách. Ilustrované karty s jednoduchou výslovn ... Netradiční karty: První slova Angličtina karty | Knihy.ABZ.cz ... . 2020 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... První slova Španělština - karty 50 španělských slov na kartách. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... První slova Španělština - karty. 50 španělských slov na kartách. Ilustrované karty s jednoduchou výslovností španělských sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY