Fimfárum

Fimfárum - Jan Werich | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Werich
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fimfárum.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fimfárum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Werich. Číst Fimfárum Online je nyní tak snadné!

POPIS


Myslím, že Fimfárum je vhodné nejen pro děti, ale také pro dospělé. Obsahuje velmi netradiční pohádky, které se těší velké oblibě v celé naší rodině.Tato kniha je plná postřehů a myšlenek, které jsou opravdu moudré a vtipné. Každá pohádka má vlastní styl i humor.Popisuje životy obyčejných lidí, stejně jako královských rodin či pohádkových postav. A činí tak naprosto objektivně. Důkazem je například pohádka O lakomé Barce či o Zasloužilém vrabci. To je asi hlavní důvod, proč se mi tolik líbí.Pohádky v pravém slova smyslu jsou vymyšlené příběhy založené na fantazii autora. Tyto pohádky obsahují fantazii i příběhy z každodenního života.Asi je tomu tak proto, že jejich autor byl nejen dobrým pozorovatelem, ale podle mě i myslitelem.


...d by Aurel Klimt, Vlasta Pospísilová. With Ota Jirák, Jan Werich ... Fimfárum - Jan Werich | Audioknihy-online.cz ... . A farmer who takes to drink and meets the devil; a young boy who has to spend the night in a haunted pub; a man who grows horns overnight; a man who bets and argues with his wife; and a blacksmith who is perhaps too trusting of his young and sexy wife. Werich: Fimfarum. Licensed to YouTube by. Supraphon, and 1 Music Rights Societies. Král a žena, 1967, Jan Werich a Jana Brejchová. - Duration: 22 ... Fimfárum by Jan Werich - Goodreads ... . Král a žena, 1967, Jan Werich a Jana Brejchová. - Duration: 22:53. Marek 85,177 ... Fimfárum je kniha devatenácti humoristických pohádek napsaná Janem Werichem. Literárně se jedná o umělé pohádky stojící na přelomu mezi pohádkou a lidovým vyprávěním, některé (Líná pohádka, Splněný sen,Tři sestry a jeden prsten) mají spíše ráz rozsáhlejší anekdoty. Kozí příbě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY