Pro hrst lentilek

Pro hrst lentilek - Lavie Tidhar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lavie Tidhar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro hrst lentilek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro hrst lentilek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lavie Tidhar. Číst Pro hrst lentilek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavný soukromý detektiv Phil Marlowe má vážnou konkurentku: je jí dvanáct a jmenuje se Nelle. Je chytrá, má skvělý pozorovací talent, případy řeší s věcnou elegancí, její komentáře jsou sarkasticky trefné. Nelle žije ve městě, kde byla na všechny sladkosti vyhlášena prohibice. Jenže se zákazem čokolády a bonbonů začnou okamžitě vznikat pašerácké gangy, v policii bují korupce. Když jednoho dne vstoupí do Nelliny detektivní kanceláře (ve skutečnosti zahradní kůlny) zlopověstný gangster Eddie Mentolka a požádá Nelle, aby mu našla ztraceného plyšového medvídka, hrdinka zavětří velký případ. Ale než se jí podaří méďu vypátrat, zmizí i Eddie. Že by v tom měla prsty konkurence, drsná Fidorka nebo snad Piškot McKenzie? Proč byl medvídek pro Eddieho tak důležitý? A co se skrývá v opuštěné továrně na čokoládu? Kam se poděl její majitel? Pátrání Nelle vtahuje stále hlouběji do labyrintu intrik a podvodů čokoládové mafie, vyřešení případu je dramaticky překvapivé. Zábavná „báječně čokoládová“ parafráze na slavné detektivní romány z doby americké prohibice okouzlí nejen děti, ale i hravé dospělé. Černobílé ilustrace nakreslil známý britský výtvarník Mark Beech. Pro hrst lentilek je neodolatelná lahůdka – takovou by Roald Dahl a Raymond Chandler spolu možná upekli po celoroční pařbě v cukrárně. Hlavní hrdinka knihy Pro hrst lentilek je Phil Marlowe v sukních.


...si detektivku Pro hrst lentilek a užijete si ji všichni ... Audio kniha: Pro hrst lentilek - Lavie Tidhar | Knihy.ABZ.cz ... . Je v ní cukru víc než v Karlíkovi a továrně na čokoládu, ale není to žádný mírumilovný příběh. Cukrovinky jsou tady co drogy - a tak se s nimi taky zachází: Jsou přísně zakázány. Jenže cestičky se vždycky najdou. Pro hrst lentilek. Lavie Tidhar, Mark Beech. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy doručení) Osobní ... Pro hrst le ... Kniha: Pro hrst lentilek - Lavie Tidhar | Knihy.ABZ.cz ... .5. u Vás doma (Typy doručení) Osobní ... Pro hrst lentilek je neodolatelná lahůdka - takovou by Roald Dahl a Raymond Chandler spolu možná upekli po celoroční pařbě v cukrárně. Hlavní hrdinka knihy Pro hrst lentilek je Phil Marlowe v sukníc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY