Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče

Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče - Lucie Poslušná | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Poslušná
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Poslušná. Číst Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Keška je devítiletá holka, která se ráda baví geocachingem – hledáním ukrytých schránek, neboli keší (angl. cache). Proto se jí také říká Keška, i když je ve skutečnosti Kačka. K jejím rodičům výtvarníkům přijedou na návštěvu známí z Anglie a Keška dostane za úkol postarat se o program pro jejich syna Johna. Maminka jí pomůže tím, že v galerii schová kešku a John s Keškou musí splnit deset úkolů, aby ji našli. Kniha Keška v galerii je učebnicí angličtiny sloužící jako doplňkový materiál při výuce doma i ve škole. Je určená především pro žáky 1. stupně základních škol, kteří se už s angličtinou setkali a chtějí si rozšířit své znalosti (9 let a výše). Také zaujme ty, kdo rádi kreslí, malují nebo jinak výtvarně tvoří. Najdou v ní totiž kromě angličtiny i deset obrazů z Národní galerie v Praze, podle kterých se angličtinu budou učit a které budou i dotvářet. Zároveň tím pomohou holčičce Kešce najít ukrytou schránku a sami zjistí, kde mají hledat skutečnou kešku ukrytou v Národní galerii. Učebnice obsahuje 10 tematických okruhů s různorodými cvičeními, ve kterých si děti procvičí slovíčka, gramatiku, čtení, psaní a poslech. Cvičení postupují od jednodušších doplňovaček po volnější psaní, na konci kapitoly naleznou čtenáři tipy, jak dále mohou dané téma samostatně prozkoumat a tím si znalosti prohlubovat. V každé kapitole si také vytvoří slovníček v podobě papírového chytrého telefonu. Výklad formou krátkých videí a poslechová cvičení jsou k dispozici na webu NG. Něco nového se určitě dozví i starší děti a dospělí, když ne z angličtiny, tak z výtvarného umění.


...l: Malovaná angličtina pro děti i rodiče Keška je devítiletá holka, která se ráda baví geocachingem - hledáním ukrytých schránek, neboli keší (angl ... Přírůstky dokumentů (147) - Knihovna PedF UK ... . cache). Proto se jí také říká Keška, i když je ve skutečnosti Kačka. Keška v galerii: Malovaná angličtina pro děti i rodiče Lucie Poslušná Nakladatel: Národní galerie v Praze 2017 Knížka s názvem Keška v galerii s ilustracemi od Andrey Tachezy by mohla vyjít letos v září, řekla autorka publikace Lucie Poslušná. Knížka s podtitulem Malovaná angličtina pro děti i rodiče určená pro děti ve věku od devíti do dvanácti let má z hlediska výuky fungovat jako dopl ... Keška v galerii Malovaná angličtina pro děti i rodiče ... . Knížka s podtitulem Malovaná angličtina pro děti i rodiče určená pro děti ve věku od devíti do dvanácti let má z hlediska výuky fungovat jako doplňkový materiál. Keška je devítiletá holka, která se ráda baví geocachingem - hledáním ukrytých schránek, neboli keší (angl. cache...SOUVISEJÍCÍ KNIHY