Jsi můj král: V tajných službách Otce vlasti

Jsi můj král: V tajných službách Otce vlasti - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi můj král: V tajných službách Otce vlasti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsi můj král: V tajných službách Otce vlasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Jsi můj král: V tajných službách Otce vlasti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na scénu přichází tajemný dominikánský mnich a papežský agent Pavel. Na žádost českého krále Jana Lucemburského se stává osobním strážcem jeho syna Karla, budoucího krále a císaře. Seznamují se tak, že bratr Pavel v severoitalské Pavii zachrání patnáctiletého Karla před pokusem o jeho otrávení. V dalších letech je jeho věrným průvodcem a společníkem a zároveň působí jako jeho tajný agent a diplomat. Právě zásluhou dominikána Pavla a jeho intrik se Karel po smrti svého otce v bitvě u Kresčaku zbavuje svých největších nepřátel bavorských Wittelsbachů a stává se vládcem Svaté říše římské.


...j král: V tajných službách Otce vlasti Jan Bauer Nakladatel: MOBA 2018 Kniha: Jsi můj král -- V tajných službách Otce vlasti - Jan Bauer ... Dvě císařovny - V tajných službách otce vlasti - Jan Bauer ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... (v tajných službách Otce vlasti) Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Historické romány Próza ... V tajných službách Otce vlasti ... Král zvedá meč 1. v sérii, J. Bauer, 2012 Koupit Koupit eknihu. Arcibiskupův noční host 2. v sérii, J. Bauer, 2013 Koupit Koupit eknihu. Smrt na jazyku 3. v ... Jsi můj král | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . v sérii, J. Bauer, 2012 Koupit Koupit eknihu. Arcibiskupův noční host 2. v sérii, J. Bauer, 2013 Koupit Koupit eknihu. Smrt na jazyku 3. v sérii, J. Bauer, 2013 ... Až bude smrt mou paní 8. v sérii, J. Bauer, 2017 Koupit Koupit eknihu. Jsi můj král (dvojkniha 1. a 2. díl) ... Jsi můj král - V tajných službách otce vl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY