Váha inkoustu

Váha inkoustu - Rachel Kadishová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Kadishová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Váha inkoustu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Váha inkoustu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Kadishová. Číst Váha inkoustu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o ženách oddělených staletími a o obětech, které musely podstoupit, aby naplnily své životní poslání.V nejnovějším románu americké židovské autorky Rachel Kadishové se proplétají příběhy dvou žen. Churavějící profesorku historie Helen osloví bývalý student s prosbou, aby prozkoumala vzácné židovské rukopisy nalezené při rekonstrukci domu. Helen si na pomoc přizve mladého Američana Aarona, který se v Anglii neúspěšně pokouší napsat disertační práci. Nejsou však sami, kdo se o listiny zajímá — souběžně s nimi je zkoumá i konkurenční tým ambiciózních badatelů.Současně odhalujeme příběh dívky Ester, která v sedmnáctém století prchá před inkvizicí a v Londýně dostane svolení působit jako písařka slepého rabína. Osiřelá Ester dobře ví, že nechce-li po zbytek života strádat v chudobě, bude se muset provdat. Manželství však pro ni představuje zásadní dilema: musela by opustit svět knih a psaní.


...koustu. Publikováno v 1 lis 2018 5 pro 2018 od Zápisky jedné knihovnice ... Dopis Ježíškovi 2019 - YouTube ... . Dvě ženy od sebe dělí několik století. Kdyby se znaly, měly by si co říct? Životní cesty Ester a Helen se proplétají v této neobyčejné knize čítající úctyhodných šest set stran. Váha inkoustu Autor: Kadishová, Rachel Nakladatel: Host EAN: 9788075775641 ISBN: 978-80-7577-564-1 Originál: The Weight of Ink Překlad: Freiová, Zora Popis: 1× kniha, vázaná, 632 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Váha inkoustu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Váha inkoustu - Rachel Kadish | Databáze knih ... . vydání) Váha inkoustu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY