Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT

Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT - Kateřina Hlínová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Hlínová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Hlínová,. Číst Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové úrovni B2. Jsou vhodné pro všechny národnosti: slovanské, západoevropské a asijské studenty, pro univerzity i letní školy. Každá lekce je složena z částí MINIDIALOGY, SLOVNÍ ZÁSOBA, DIALOGY, GRAMATIKA, ČTENÍ, POSLECH, ZOPAKUJTE SI, VÝSLOVNOST, REÁLIE. Nedílnou součástí je i zvukové CD s řadou poslechových cvičení.


...CD: Čeština pro cizince B2 -- s doložkou MŠMT - Kestřánková, Marie Boccou; Pavel, Pečený; Štěpánková, Dagmar; Hlínová, Kateřina ; - Učebnice je - • moderní - Nabízí komplexní nácvik češtiny na úrovni B2 ... Obecné informace k CCE | ÚJOP UK - Čeština pro cizince ... ... . - • univerzální - Je určena všem národnostem: slovanským, západoevropským i asijským studentům. Čeština pro cizince B2; Listování. Čeština pro cizince B2 s doložkou MŠMT Marie Boccou Kestřánkov ... • bohaté zkušenosti s tvorbou jazykových zkoušek z češtiny pro cizince na úrovni B2. Kateřina Hlínová, Marie Boccou Kestřánková, Pavel Pečený, Dagmar Štěpánková - Čeština pro cizince B2 Ukázka. Novinka ... Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT - KOSMAS.cz ... ... • bohaté zkušenosti s tvorbou jazykových zkoušek z češtiny pro cizince na úrovni B2. Kateřina Hlínová, Marie Boccou Kestřánková, Pavel Pečený, Dagmar Štěpánková - Čeština pro cizince B2 Ukázka. Novinka Ke stažení. Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT. Kateřina Hlínová ... Čeština pro cizince: s doložkou MŠMT úroveň B2 + CD Kniha - autor Marie Boccou Kes...SOUVISEJÍCÍ KNIHY