Spiritualita wellness

Spiritualita wellness - Václav Hošek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Hošek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiritualita wellness.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spiritualita wellness ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hošek,. Číst Spiritualita wellness Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vznikla jako výsledek propojení profesionálního zázemí Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA, na které je od roku 2013 je realizován magisterský studijní program „Wellness specialista“, dále vlastních odborných zkušeností autorů a jejich mnohaletých výzkumů a konečně úsilí o hledání spojitostí wellness s kulturní tradicí a globalizovaným vývojem společnosti. Návrat k wellness, a tedy k postupnému duchovnímu zotavování, bývá pozvolný. Stav wellness je založen na rekreaci, kdy „re“ znamená znovu a „creo“ utváření harmonie a rovnováhy především se sebou samým, a tím zotavení od odcizení se od sebe samotného i od ostatních, včetně odcizení se od přírodního environmentu. Transformace „self“ směrem k bio-psycho-sociální a zejména duchovní rovnováze je v oblasti wellness umožněna mnoha různorodými metodami zahrnujícími zdánlivě nespirituální prvky, jako jsou pohyb, uvolnění, výživa. Avšak právě prostřednictvím těchto mnohdy velmi jednoduchých metod se znovuobjevení autenticity stává základem ozdravení. Tím nastává žádoucí posun ke stavu, který je nazýván wellness.


...al wellness is being connected to something greater than yourself and having a set of values, principles, morals and beliefs that provide a sense of purpose and meaning to life, then using those principles to guide your actions ... Wellness and Spirituality | Spirituality and Wellness are ... ... . One Piece in a Larger Puzzle. Many of the behaviors associated with overall wellness are key components of ... Spiritual wellness allows us to be in tune with our spiritual selves. This realm of wellness lets us find meaning in life events and define our individual purpose. Spiritual wellness can be defined through various factors including religious faith, values, ethics and morals. Regardless of wheth ... The Role of Spirituality in Health and Wellness ... . This realm of wellness lets us find meaning in life events and define our individual purpose. Spiritual wellness can be defined through various factors including religious faith, values, ethics and morals. Regardless of whether you believe in a particular religious faith ... The Role of Spirituality in Health and Wellness. December 15, 2016. Authored by Rev. Jonathan Scott. Most people know that eating a healthy diet, exercising appropriately and getting enoug...SOUVISEJÍCÍ KNIHY