Škola, základ malérů

Škola, základ malérů - Věra Hudáčková Barochová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Hudáčková Barochová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola, základ malérů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola, základ malérů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Hudáčková Barochová. Číst Škola, základ malérů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Maléry a přátelství jednoho skejťákaJáchym je prostě průšvihář. Anebo je to fajn kluk, který hraje fair play a zná cenu přátelství? Záleží na tom, kdo se na něj dívá… Ještě nedávno škola pro Jáchyma znamenala „základ samejch malérů“. Celé dny by nejradši trávil ve skejtparku nebo na plavání, ale ani učitelé, ani jeho máma, která je na něj sama, pro to neměli pochopení. Pak ale do sedmičky nastoupil nový tělocvikář a pro Jáchyma se tím všechno změnilo.


... nedávno škola pro Jáchyma znamenala „základ samejch malérů" a poznámky od třídní Karpíškové rychle plnily jeho žákovskou ... Škola, základ malérů (Věra Hudáčková Barochová) | Detail ... ... . Celé dny by nejradši trávil ve skejtparku nebo na plavání, ale pro to jeho máma, která je na něj sama, nemá pochopení. Ještě nedávno škola pro Jáchyma znamenala „základ samejch malérů" a poznámky od třídní Karpíškové rychle plnily jeho žákovskou. Celé dny by nejradši trávil ve skejtparku nebo na plavání, ale pro to jeho máma, která je na něj sama, nemá pochopení. Ještě ... Škola, základ malérů - Věra Hudáčková Barochová | Databáze ... ... . Celé dny by nejradši trávil ve skejtparku nebo na plavání, ale pro to jeho máma, která je na něj sama, nemá pochopení. Ještě nedávno škola pro Jáchyma znamenala „základ samejch malérů". Celé dny by nejradši trávil ve skejtparku nebo na plavání, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY