Kdo zradil krále: Případy královského soudece Melichara

Kdo zradil krále: Případy královského soudece Melichara - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo zradil krále: Případy královského soudece Melichara.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo zradil krále: Případy královského soudece Melichara ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Kdo zradil krále: Případy královského soudece Melichara Online je nyní tak snadné!

POPIS


Případy královského soudce Melichara Další, již pátá historická detektivka se soudcem Melicharem a jeho pomocníkem Božetěchem, odehrávající se za vlády Jana Lucemburského. Po návratu z tažení do Uher je zatčen jeden z předních velmožů království Jindřich z Lipé a uvězněn na hradě Týřově. Král Jan Lucemburský ho obviňuje ze zrady a požaduje jeho smrt. Království hrozí vzpoura mocného rodu Ronovců a krvavá domácí válka. Zároveň je ze zrady obviněn i královský soudce Melichar z Roupova, je uvězněn na Křivoklátě a zřejmě ho čeká mučení a poprava. Jeho pomocník Božetěch usilovně hledá někoho, kdo by pomohl soudce osvobodit a zbavil ho nařčení ze zrady. Času je málo, a proto využije i nabídky, se kterou přijde obávaný lapka a vládce pražského podsvětí Šilhavý Otmar. Jenže tím uzavře smlouvu s ďáblem, na kterou soudce málem doplatí. Zachrání ho sama královna Eliška Přemyslovna, nebo snad nepředvídatelná náhoda? Neskončí nakonec soudce na popravišti?


...y královského soudce Melichara Další, již pátá historická detektivka se soudcem Melicharem a jeho pomocníkem Božetěchem, odehrávající se za vlády Jana Lucemburského ... Kdo zradil krále / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Kdo zradil krále - Jan Bauer | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Tím, kdo má vynést rozsudek, je královský soudce Melichar z Roupova. Jenže ten si je vědom, že Jindřichova poprava by vyvolala vzpouru rodu Ronovců a krvavou domácí válku. Proto usilovně hledá důkazy, které by zpochybnily údajnou Jindřichovu zradu krále a vedly k jeho osvobození. Případy královského soudce Melichara 6. ... Vydání (2) ... Kdo zradil krále - Jan Bauer - Megaknihy.cz ... . Proto usilovně hledá důkazy, které by zpochybnily údajnou Jindřichovu zradu krále a vedly k jeho osvobození. Případy královského soudce Melichara 6. ... Vydání (2) Česká 2. Kdo zradil krále. 2020 · ekniha · Brána. 978-80-242-6364-9. Kdo zradil krále. 2020 · Brána. 978-80-242-6363-2. Autor a jeho další knihy. Jan Bauer česká, 1945. Královská štvanice 2021; Milenec rudé komisařky 2014;...SOUVISEJÍCÍ KNIHY