Paradigma a vize lidské společnosti

Paradigma a vize lidské společnosti - Václav Ryneš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Ryneš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paradigma a vize lidské společnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paradigma a vize lidské společnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Ryneš. Číst Paradigma a vize lidské společnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha navazuje na dřívější autorovy politologické a filozofické publikace Civilizace na prahu 21. století a Perspektiva lidstva, člověka a sociální stát. Nová publikace přibližuje organizační formy lidského sdružovacího procesu v dějinném vývoji. Poukazuje na vývojové pohyby a společenské jevy, které provázejí vývoj lidstva. Předkládá alternativy optimální, katastrofické a krizové situace dalšího možného vývoje lidstva. Jedná se o analytický, ale i syntetický pohled na perspektivu lidstva pod stálou hrozbou zbraní hromadného ničení z pozice současné občanské společnosti, tedy na období, kdy lidská společnost dospěla k možnosti sebezničení i hledání nových perspektiv v kosmickém prostoru.


...ma a vize lidské společnosti Autor: Ryneš, Václav Nakladatel: Epocha EAN: 9788075572172 ISBN: 978-80-7557-217-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 15,4 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Paradigma a vize lidské společnosti - Václav Ryneš | Knihy ... ... . vydání) Paradigma a vize lidské společnosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Title: Paradigma a vize lidské společnosti (Ukázka, strana 99), Author: Kosmas-CZ, Name: ... E-kniha: Paradigma a vize lidské společnosti | Knihy.ABZ.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Title: Paradigma a vize lidské společnosti (Ukázka, strana 99), Author: Kosmas-CZ, Name: Paradigma a vize lidské společnosti (Ukázka, strana 99), Length: 3 pages, Page: 1, Published: 2019-11 ... Kniha Paradigma a vize lidské společnosti navazuje na dřívější a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY