Buddhismus pro rozchody

Buddhismus pro rozchody - Meshel Laurieová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Meshel Laurieová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buddhismus pro rozchody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buddhismus pro rozchody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meshel Laurieová. Číst Buddhismus pro rozchody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Potřebujete první pomoc při rozchodu či rozvodu? Chcete ušetřit za drahé hodiny psychoterapie? Pak si rozhodně přečtěte tuto knížku. Autorka, matka dvou dětí, příjemným způsobem a otevřeně vypráví, jak se vyrovnávala s koncem svého manželství, které trvalo dvacet let, a o překonání psychické krize. Buddhistická praxe jí pomohla v období, kdy se musela vypořádávat se svými obavami z budoucnosti, lítostí z rozpadu vztahu a snahou přestat se trápit a začít znovu žít. Postupně se jí stále lépe dařilo nacházet klid a rozvahu, nový vztah k lásce i k sobě.


...us pro rozchody Potřebujete první pomoc při rozchodu či rozvodu? Chcete ušetřit za drahé hodiny psychoterapie? Pak si rozhodně přečtěte tuto knížku ... Buddhismus - Vyhľadávanie na Heureka.sk ... . Autorka, matka dvou dětí, příjemným způsobem a otevřeně vypráví, jak se vyrovnávala s koncem svého manželství, které trvalo dvacet let, a o překonání ... Buddhismus pro rozchody 2018; Kniha Buddhismus pro rozchody je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 1x: Čtenářské výzvě ... Elektronická kniha: Buddhismus pro rozchody Autor: Meshel Laurieová Autorka v úvodu popisuje příběh svého dlouholetého manželství a rozvodu, a zp ... Buddhismus pro rozchody - Meshel Laurieová | Knihy Dobrovský ... ... Elektronická kniha: Buddhismus pro rozchody Autor: Meshel Laurieová Autorka v úvodu popisuje příběh svého dlouholetého manželství a rozvodu, a způsob, jak se s rozchodem pomocí buddhismu vyrovnávala. Hledáte Buddhismus pro rozchody od Meshel Lau...SOUVISEJÍCÍ KNIHY