Svatojanský lunární kalendář

Svatojanský lunární kalendář - Eva Francová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Francová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatojanský lunární kalendář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svatojanský lunární kalendář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Francová,. Číst Svatojanský lunární kalendář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máme-li kolem sebe lidi a živou přírodu, záleží už jen na tom, jak o tyto vztahy pečujeme. Každý potřebuje „to své“. Vztah člověka k člověku si žádá dávku lásky a ochoty vzdát se trochy ze svého pohodlí. Vztah ke hvězdám a astrologii potřebuje trpělivost a vnímavost k cyklům přírody. Vztah k přírodě vyžaduje zase soucit a rozumné zvažovaní našich potřeb. Tento kalendář vznikl také ze vztahu. Ze vztahu dvou žen, které spojila jiskra vzájemného porozumění.


...nský lunární kalendář Eva Francov . ... Kniha Svatojanský lunární kalendář | Moja-Kniha.sk ... .. Svatojánský lunární kalendář vznikl také ze vztahu, ze vztahu dvou žen, které spojila jiskra vzájemného porozumění. Posted in Aktuálně, ASTRO-podcast, Články, HOROSKOPY ZDARMA, Lunar calendar, Lunární horoskop na každý den, Svatojanský lunární kalendář | Tags: ASPEKTY, Astrologická poradna, ASTROLOGICKÁ PRAXE, Astrologická škola pro statečn ... svatojanskÝ lunÁrnÍ kalendÁŘ Na ... Svatojanský lunární kalendář | Albatrosmedia.sk ... ... svatojanskÝ lunÁrnÍ kalendÁŘ Na podzim tohoto roku vyjde kalendář, o který už tolik z vás projevilo zájem. Spoluautorkou je samozřejmě Martina Lukášková a krásné ilustrace namaloval skvělý umělec Karel Jerie . svatojanskÝ lunÁrnÍ kalendÁŘ Právě jde do tisku naše společné dítě - Svatojanský lunární kalendář, na kterém jsme s Martinou Lukáškovou pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY