Monografie Evy Haškové a Jana Mageta

Monografie Evy Haškové a Jana Mageta - Karel Žižkovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Žižkovský
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Monografie Evy Haškové a Jana Mageta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Monografie Evy Haškové a Jana Mageta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Žižkovský. Číst Monografie Evy Haškové a Jana Mageta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost.Eva Hašková je umělec, který se především věnuje grafické tvorbě technikou leptu s akvatintou. V monografii Vám též představíme její návrhy na poštovní známky a v neposlední řadě návrh výroční bankovky pro ČNB.Tvorba Jana Mageta je významná hlavně v oblasti portrétní a ilustrací. V knize naleznete i malbu a návrhy na poštovní známky, které jsou nedílnou součástí jeho dlouholeté tvorby. Představíme Vám překrásné barevné reprodukce děl obou autorů vytistěné na luxusním papíře.Monografie uspokojí nejen ty, kteří obdivují díla autorů, ale jistě i všechny čtenáře se zájmem o současnou grafiku, ilustaci a poštovní známky.


...telství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta ... Umění Nakladatelství X2015 | Zboží.cz ... . Kniha Vám přináší komplexně zpracované dílo obou autorů, řazené do jednotlivých kapitol, které mají chronologickou posloupnost. Monografie Evy Haškové a Jana Mageta Autor: Žižkovský, Karel Nakladatel: X2015 EAN: 9788090606937 ISBN: 978-80-906069-3-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 424 stran, česky Rozměry: 22,5 × 31,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haš ... Monografie Evy Haškové a Jana Mageta (Karel Žižkovský ... ... . vydání) Nakladatelství X2015 vydalo monografii světoznámých českých výtvarníků - manželů Evy Haškové a Jana Mageta. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA , svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL , anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor . Dům knihy.cz > Knihy > Umění > Monografie Evy Haškové a Jana Mageta. Akce Skladacky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY