Nech tuto knihu zmizet

Nech tuto knihu zmizet - Barbara Taylorová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Taylorová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nech tuto knihu zmizet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nech tuto knihu zmizet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Taylorová. Číst Nech tuto knihu zmizet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o vědeckou knihu, kde právě kniha samotná hraje hlavní roli. Využijte sílu vědy a vyzkoušejte, za co kniha stojí! Experimenty na jejích stránkách povzbuzují děti v tom, aby zábavným, ale také vzdělávacím způsobem pomocí otázek, předpovědí a testování pokládaly vědecké dotazy. Kniha začíná tím, že děti vybízí, aby prověřily, roztrhly a rozřízly stránku, a tak otestovaly vlastnosti papíru. Následně jsou děti vybízeny k provádění rozličných experimentů a interaktivních úkolů na knize samotné, včetně jejího maskování nebo přetvoření na pohyblivé těleso přidáním koleček vyrobených z tužek.Kniha je výjimečným nástrojem k rozvoji dětské zvídavosti a představivosti.


...to knihu zmizet Autor: Taylorová, Barbara Nakladatel: Drobek EAN: 9788075851154 ISBN: 978-80-7585-115-4 Originál: Make This Book Disappear Překlad: Nováková, Barbora Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 21 × 29,5 cm Rok vydání: 2020 Toto dílo je plné nápadů a vy a síla vědy společně dokážete nechat tuhle knížku zmizet, něco v ní necháte vyrůst, rozpohybujete ji a ještě plno jiných báječných věcí ... Barbara Taylor | Databáze knih ... ... Publikace Nech tuto knihu zmizet je určená dětem od 7 do 11 let, a kromě knihy je také vědeckou laboratoří. Nejdříve seznamuje čtenáře s tím, z čeho je vyrobena a co obsahuje, její součástí je mimo jiné i vědecký slovníček, který jednoduše na ... KNIHY DOBROVSKÝ - Nech tuto knihu zmizet | Facebook ... ... Publikace Nech tuto knihu zmizet je určená dětem od 7 do 11 let, a kromě knihy je také vědeckou laboratoří. Nejdříve seznamuje čtenáře s tím, z čeho je vyrobena a co obsahuje, její součástí je mimo jiné i vědecký slovníček, který jednoduše na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY