Rostliny cestovatelky

Rostliny cestovatelky - Emilie Vastová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emilie Vastová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rostliny cestovatelky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rostliny cestovatelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilie Vastová. Číst Rostliny cestovatelky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prý nemůžeme zažít žádné dobrodružství, když pořád trčíme na jednom místě.Kdo? Přece my, rostliny. S kořeny uvízlými v zemi prý sedíme doma jako pecky. Jenže taková pecka je často větší dobrodruh než leckterý dvou-, čtyř-, šesti- či osminohý cestovatel. A to ani nemluvíme o statečných létajících semínkách či neohrožených poutnících z rodiny lopuchů! Ti se nezaleknou ani divých šelem — klidně jim skočí na hřbet a svezou se desítky metrů daleko. A to není všechno. Drobné bobule ostružin se nechají dobrovolně pozřít zvířetem, bez bázně se pustí labyrintem jeho trávicího systému, aby po čase vyšly ven jako holá semínka. V úplně neznámých končinách! Jestli toto není dobrodružství, pak už nevíme.


... cestovatelky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Rostliny cestovatelky | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Přece my, rostliny. S kořeny uvízlými v zemi prý sedíme doma jako pecky. Jenže taková pecka je často větší dobrodruh než leckterý dvou-, čtyř-, šesti- či osminohý cestovatel. Téma/žánr: rostliny - ekologie rostlin - rozmnožování rostlin, Počet stran: 52, Cena: 307 Kč, Ro ... Rostliny cestovatelky | KNIHCENTRUM.cz ... . Téma/žánr: rostliny - ekologie rostlin - rozmnožování rostlin, Počet stran: 52, Cena: 307 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: HOST Kniha Rostliny cestovatelky(Vastová Émilie) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY