Roztroušená skleróza pro praxi

Roztroušená skleróza pro praxi - Zbyšek Pavelek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyšek Pavelek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Roztroušená skleróza pro praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Roztroušená skleróza pro praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyšek Pavelek,. Číst Roztroušená skleróza pro praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Roztroušená skleróza je závažné onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur CNS a neurodegenerativními změnami mozku. Prevalence RS stoupá a postihuje zejména osoby v mladším věku mezi 20. a 40. rokem života. Onemocnění je spojeno se sníženou kvalitou života a vysokým socioekonomickým dopadem. Intenzivní farmaceutický výzkum a vývoj přinesl v posledních patnácti letech zcela nové látky, z nichž mnohé se již dostaly do každodenní neurologické praxe, jiné zatím čekají, až jim lékaři začnou věřit. Pokrok v této oblasti zásadně změnil prognózu velké většiny pacientů u této dříve prakticky neléčitelné diagnózy. Čtenářům, zejména z řad neurologů, se nyní konečně dostává do rukou kniha zaměřená skutečně pro potřeby široké neurologické komunity včetně ambulantních neurologů. Těžištěm knihy je podrobný a zasvěcený výklad léčebných postupů, ale také další aspekty, které neurolog denně se svými nemocnými řeší – gravidita či menopauza, očkování, rehabilitace, psychosociální aspekty či pacientské organizace.


...ená skleróza pro praxi. Martin Vališ, Zbyšek Pavelek a kol ... Roztroušená skleróza pro praxi levně, cena 386 Kč ... ... . Formát: 125×190 mm Vazba: brožovaná/šitá (V4), 188 stran Rok vydání: 2018 Naše cena dnes: 421,- Kč (MC 495,- Kč) Sleva: 74,- Kč (= 15 %) Nakladatel: Maxdorf ISBN: 978-80-7345-573-6 Dostupnost: skladem roztroušená skleróza). Roztroušená skleróza (RS), scle-rosis multiplex, je imunopatologic-ké onemocnění charakterizované zánětlivým postižením struktur cen-trálního nervového systému a neu-rodegenerativními změnami mozku. Slovo skleróza (z řeckého skleros, tj. tuhý) v názvu nem ... PDF Roztroušená skleróza a těhotenství ... . Slovo skleróza (z řeckého skleros, tj. tuhý) v názvu nemoci odkazuje ke zjizvením v bílé hmotě. "Roztroušená skleróza je chronické onemocnění postihující centrální nervový systém. Neléčené onemocnění způsobuje v průběhu 10-20 let závažnou invaliditu u většiny pacientů. ... (2008) Roztroušená skler...SOUVISEJÍCÍ KNIHY