Poutníkův návrat

Poutníkův návrat - Clive Staples Lewis, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Clive Staples Lewis,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poutníkův návrat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poutníkův návrat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Staples Lewis,. Číst Poutníkův návrat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutníkův návrat je první knihou, kterou C. S. Lewis napsal po své konverzi ke křesťanství. Lze říci, že se jedná o záznam jeho vlastního hledání smyslu a duchovního uspokojení – hledání, které ho nakonec přivedlo ke křesťanství.Lewisova alegorie umožňuje za pomoci fantazie jednoduše říci to, k čemu by jinak bylo zapotřebí odborné práce z filozofie náboženství. V Lewisových dovedných rukou se toto vyprávnění zároveň stává účinnou křesťanskou apologií.


...ův návrat jsem asi před dvaceti lety půjčil kamarádovi ... Poutníkův návrat - C. S. Lewis - Křesťanské knihkupectví ... . Moc bych ho chtěl. Třeba digitálně na tablet. To je fuk. Zdá se mi, že to je mistrovo nejlepší dílo. Moje nejoblíbenější hláška: "Ale telátka pijí mlíčko!" JLČ ... Poutníkův návrat je první knihou, kterou C. S. Lewis napsal po své konverzi ke křesťanství. Lze říci, že se jedná o záznam jeho vlastního hledání smyslu a duchovního uspokojení - hledání, které ho nakonec přivedlo ke křesťanství. Teď je ale bezpečí Acharu ohroženo, probouzí se prast ... Kniha: Poutníkův návrat - C. S. Lewis | Knihy.ABZ.cz ... . Teď je ale bezpečí Acharu ohroženo, probouzí se prastaré proroctví, které předpovídá návrat Zapovězených.… Poutníkův návrat 1 - Válečná sekera Milí hráči, počínaje zítřkem 21.3.2020 se vrátí Poutníkův lístek (umožňuje přesun mezi servery...SOUVISEJÍCÍ KNIHY