Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální část

Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální část - Lucie Kubátová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Kubátová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální část.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální část ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Kubátová,. Číst Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální část Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství využívající dostupné informace z českých i zahraničních zdrojů. Je koncipována podle stěžejního předmětu studia Ošetřovatelství a svým pojetím bude výbornou učební pomůckou také pro studenty všeobecného lékařství. Problematika péče o nemocné s využitím moderních postupů, pomůcek a doporučení, kterou se publikace zabývá, je studentům předkládána poutavou formou. Po prostudování učebnice budou schopni splnit požadavky na znalosti z tohoto předmětu.


...ovatelské postupy v péči o nemocné III Učebnice současných moderních ošetřovatelských postupů respektující kompetence sester a individuální přístup k řešení ošetřovatelských problémů a potřeb ... Ošetřovatelské postupy v péče o nemocné III • Speciální část ... ... Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství je koncipována podle stěžejních požadavků předmětu... Kniha: Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III -- Speciální část - Renata Vytejčková; Petra Sedlářová; Vlasta Wirthová; Iva Otradovcová; Lucie Kubátová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-sho ... PDF Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné II - Ukázka ... ... Kniha: Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III -- Speciální část - Renata Vytejčková; Petra Sedlářová; Vlasta Wirthová; Iva Otradovcová; Lucie Kubátová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Ošetřovatelské postupy v péči o nemocné III: Speciální ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY