Řeka v temnotě: Útěk jednoho muže ze Severní Koreje

Řeka v temnotě: Útěk jednoho muže ze Severní Koreje - Masadži Išikava | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Masadži Išikava
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka v temnotě: Útěk jednoho muže ze Severní Koreje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řeka v temnotě: Útěk jednoho muže ze Severní Koreje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Masadži Išikava. Číst Řeka v temnotě: Útěk jednoho muže ze Severní Koreje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Masadži Išikawa, po otci Korejec, po matce Japonec, strávil celý svůj život s pocitem, že nemá vlast. Když mu bylo třináct, celá rodina byla repatriována z Japonska do KLDR. Otce zlákaly sliby o řadě pracovních příležitostí, bezplatném vzdělání a lepším společenském postavení. Otevřeně líčí svou bouřlivou výchovu v dětství, třicet šest brutálních let strávených v totalitním režimu Severní Koreje, útěk, při němž málem přišel o život, a nakonec problémy, s nimiž se musel vypořádat po návratu do Japonska.


... temnotě Útěk jednoho muže ze Severní Koreje Masaji Ishikawa ... Audiokniha Řeka v temnotě - Audioknihy ke stažení ... . Útěk jednoho muže ze Severní Koreje. Masadži Išikawa, po otci Korejec, po matce Japonec, strávil celý svůj život s pocitem, že nemá vlast. Když mu bylo třináct, celá rodina byla repatriována z Japonska do KLDR. Otce zlákaly sliby o řadě pracovních ... Řeka v temnotě : útěk jednoho muže ze Severní Koreje / Masadži Išikawa, po otci Korejec, po matce Japonec, strávil celý svůj život s pocitem, že nemá vlast. Když mu bylo třináct, celá rodina byla repatriována z Japo ... Řeka v temnotě (audiokniha) | Albatrosmedia.cz ... . Když mu bylo třináct, celá rodina byla repatriována z Japonska do KLDR. Otevřeně líčí svou bouřlivou výchovu v dětství, třicet šest brutálních... Zobrazit celý text Řeka v temnotě Útěk jednoho muže ze Severní Koreje Řeka v temnotě: Útěk ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY