Jižanská kuchařka

Jižanská kuchařka - Marsha Kocábová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marsha Kocábová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jižanská kuchařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jižanská kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marsha Kocábová. Číst Jižanská kuchařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marsha Kocábová se nepovažuje za žádnou šéfkuchařku ani kulinářského guru, jen se chce podělit o vyzkoušené recepty, které pocházejí z jejího milovaného domova – amerického jihu. A proč? Hlavně proto, že už třicet let poslouchá, že „Američani jsou tlustí, protože pořád jedí jenom hamburgery“ anebo že „Američanky nevaří“. Marsha vás přesvědčí, že Američanky naopak vaří hodně a dobře, a podělí se s vámi o recepty, které můžete připravit z běžně dostupných českých surovin. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte jednoduchá jižanská jídla prověřená českým rodinným životem matky tří dětí.


...e Jižanská kuchařka od Kocábová Marsha? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Jižanská kuchařka (Marsha Kocábová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Jižanská kuchařka Marsha Kocábová ... Nechte se inspirovat a vyzkoušejte jednoduchá jižanská jídla prověřená českým rodinným životem matky tří dětí. 269 Kč 299 Kč - ušetříte 30 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Jižanská kuchařka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářsk ... Jižanská kuchařka - Marsha Kocábová | Databáze knih ... ... Jižanská kuchařka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrova...SOUVISEJÍCÍ KNIHY