Na velrybě

Na velrybě - Petr Chudožilov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Chudožilov
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na velrybě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na velrybě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chudožilov. Číst Na velrybě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohádková sbírka Na velrybě vychází v češtině podruhé - přesně po třiceti letech. Ve Švýcarsku, kde její autor Petr Chudožilov žije, byla zařazena na Čestnou listinu IBBY. Přečtěte si kouzelnou pohádku o sněžném muži, neviditelných andělech či o cikánských housličkách... "Říká se, že neviditelní andělé udržují svět v rovnováze. Když se to na jedné straně nahne, anděl to na druhé straně přidrží. Tím má svět ještě pořád trochu balanc." Nové vydání doprovodila svými ilustracemi Zuzana Seye.


... Na velrybě, které ve Švýcarsku získaly prestižní ocenění IBBY, zde tedy vyšly až v roce 1990 ... Na velrybě - Petr Chudožilov | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Útlounké, v měkkých deskách. Teprve nyní se objevují znovu, ve formátu, jaký si zaslouží, a s krásnými barevnými ilustracemi Zuzany Seye. Ponořte se do světa autorovy fantazie a nechte se unášet. Pohádková sbírka Na velrybě vychází v češtině podruhé - přesně po třiceti letech. Ve Švýcarsku, kde její autor Petr Chudožilov žije, byla zařazena na Čestnou listinu IBBY. "Ří ... Na velrybě | Albatrosmedia.cz ... . Ve Švýcarsku, kde její autor Petr Chudožilov žije, byla zařazena na Čestnou listinu IBBY. "Říká se, že neviditelní andělé udržují svět v rovnováze. Když se to na jedné straně nahne, anděl to na druhé straně přidrž DOKUMENT Slunce seno HOŠTICE 2! Jak vypadala vesnice před 17 lety? EXKLUZIVNÍ foto DVORU ŠKOPKOVÝCH! - Duration: 18:18. Jakub Raszka 692,503 views Pohá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY