Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko: První otázky a odpovědi

Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko: První otázky a odpovědi - Katie Daynes | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Katie Daynes
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko: První otázky a odpovědi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko: První otázky a odpovědi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katie Daynes. Číst Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko: První otázky a odpovědi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pocity jsou to, co cítíme uvnitř těla a v mozku, když se nám dějí dobré nebo špatné věci. Děti se odjakživa ptají, zda jsou pocity "naše", nebo zda nám tak úplně nepatří, když jako ve vlnách přicházejí a zase odcházejí. Jinak řečeno: co to pocity jsou a kde se berou? Na tyto otázky nemají dospělí vždy rychlou a jasnou odpověď. V této mile ilustrované knížce najdou děti i jejich rodiče odpovědi na nejčastější otázky o pocitech. Proč jsme šťastní? Proč se zlobíme? Z čeho máme strach? Je v pořádku chtít být chvíli sám? Jak se s nežádoucími pocity vypořádat? Odpovědi pod odklápěcími okénky a sympatická zvířata v ilustracích dětem pomohou lépe pochopit komplikovaný svět emocí.


...sou to, co cítíme uvnitř těla a v mozku, když se nám dějí dobré nebo špatné věci ... Co jsou hvězdy? Kuk pod okénko - Úplně první otázky a ... ... . Děti se odjakživa ptají, zda jsou pocity "naše", nebo zda nám tak úplně nepatří, když jako ve vlnách přicházejí a zase odcházejí. Pocity jsou to, co cítíme uvnitř těla a v mozku, když se nám dějí dobré nebo špatné věci. Děti se odjakživa ptají, zda jsou pocity "naše", nebo zda nám tak úplně nepatří, když jako ve vlnách přicházejí a zase odcházejí. Všechny informace o produktu Kniha Co jsou hvězdy? Kuk pod okénko - Úplně první otá ... Co jsou to pocity? - Kuk pod okénko - Katie Daynes ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Co jsou hvězdy? Kuk pod okénko - Úplně první otázky a odpovědi - neuveden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co jsou hvězdy? Kuk pod okénko - Úplně první otázky a odpovědi - neuveden. Kuk pod okénko - První otázky a odp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY