Život a dílo Vladimíra Solovjova

Život a dílo Vladimíra Solovjova - Sergej Michajlovič Solovjov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sergej Michajlovič Solovjov
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život a dílo Vladimíra Solovjova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život a dílo Vladimíra Solovjova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sergej Michajlovič Solovjov. Číst Život a dílo Vladimíra Solovjova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sergej Michajlovič Solovjov byl synovcem Vladimíra Solovjova, nejvýznamnějšího „ruského klasika“, jehož spisy jsou vydávány v cizích jazycích a vliv jeho myšlení dalekosáhlý. V češtině o něm sice existuje několik životopisných zastavení, ale představení tohoto zdrojového textu vyplňuje podstatně to, co se jinde nedozvíme – jde o „první pramen“ důležitých informací. Autor se kromě systematické práce ve shromažďování materiálů soustředil na mnohem obtížnější rovinu: na vyhodnocování, odpovídající tradovanému slovu, jak ho zachytil v rodinném kruhu či od těch, kdo přišli se Solovjovem do styku. I samotný osud autorovy publikace je dramatický: směl vyjít až mnohem později díky ruským emigrantům v Bruselu.


... dílo Vladimíra Solovjova . Sergej Michajlovič Solovjov byl synovcem Vladimíra Solovjova, nejvýznamnějšího „ruského klasika", jehož spisy jsou vydávány v cizích jazycích a vliv jeho myšlení dalekosáhlý ... Zachej.sk • kniha: Život a dílo Vladimíra Solovjova ... ... . V češtině o něm sice existuje několik životopisných zastavení, ale představení tohoto zdrojového textu ... Sergej Michajlovič Solovjov byl synovcem Vladimíra Solovjova, nejvýznamnějšího „ruského klasika", jehož spisy jsou vydávány v cizích jazycích a vliv jeho myšlení dalekosáhlý. Život a dílo Vladimíra Solovjova - Sergej Michajlovič Solovjov | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Život a dílo Vladimíra Solovjova Autor: Solovjov, Sergej Michajlovič Nakladatel: Refugium Velehrad-Ro ... Život a dílo Vladimíra Solovjova - Sergej Michajlovič ... ... . Život a dílo Vladimíra Solovjova - Sergej Michajlovič Solovjov | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Život a dílo Vladimíra Solovjova Autor: Solovjov, Sergej Michajlovič Nakladatel: Refugium Velehrad-Roma EAN: 9788074123405 ISBN: 978-80-7412-340-5 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY