Paříž pro milovníky módy

Paříž pro milovníky módy - Megan Hess | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Megan Hess
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Paříž pro milovníky módy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paříž pro milovníky módy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Hess. Číst Paříž pro milovníky módy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat? Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vás provede svými oblíbenými obchody, hotely, restauracemi a místy k relaxaci. Od dech beroucích výhledů z Eiffelovy věže až po koktejly v hotelu Ritz – autorčiny nepřekonatelné ilustrace vám odhalí Paříž tak, jak jste ji ještě nikdy předtím neviděli.


...Paříž pro milovníky módy. Originální název: Paris: Through a Fashion Eye ... Kniha: Paříž pro milovníky módy (Megan Hess) | Martinus ... . Autor: Megan Hess. Překladatel: Leona Maříková. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Evropa - Francie; Populárně naučná › Krása, móda, kosmetika; Populárně naučná › Hobby - ženy; Populárně naučná › Obrazové ... Paříž pro milovníky módy je stejná jako módní průmysl - je sice nepraktická ale je krásná a chcete ji mít. Díky ní jsem si rozšířila svoje obzory ohledně opravdu luxusních znače ... Paříž pro milovníky módy - Megan Hess | Bella Rose ... . Díky ní jsem si rozšířila svoje obzory ohledně opravdu luxusních značek a mohla se lehce zasnít, protože pochybuji, že někdy v životě budu nakupovat v butiku Karla Lagerfelda nebo Christiana Diora. Hledáte Paříž pro milovníky módy od Hess Megan? Dn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY