Výstava v archivu: Teorie a praxe

Výstava v archivu: Teorie a praxe - Tomáš Černušák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Černušák,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Výstava v archivu: Teorie a praxe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výstava v archivu: Teorie a praxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Černušák,. Číst Výstava v archivu: Teorie a praxe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zatímco v muzeích a knihovnách má pořádání výstav dlouhou tradici, v archivech jde o poměrně nový jev. Publikace se věnuje výstavní prezentaci v prostředí archivu z teoretického i praktického hlediska. První část je věnována kulturnímu dědictví a jeho legislativnímu ukotvení v České republice, druhá část obsahuje stručný úvod do muzeologie jako vědecké disciplíny s důrazem na teoretický a metodologický základ k muzejnímu výstavnictví. Třetí část je věnována všeobecným pravidlům přípravy a realizace výstavy. Čtvrtá část představuje hlavní specifika výstavnictví v prostředí archivu s důrazem na právní a technologické aspekty výstav v archivu.


...v archivu: Teorie a praxe Tomáš Černušák, Irena Loskotová, Pavol Tišliar Třetí část je věnována všeobecným pravidlům přípravy a realizace výstavy ... PDF TŘETÍ STRANA TROJÚHELNÍKU Teorie a praxe orální historie ... . Čtvrtá část představuje hlavní specifika výstavnictví v prostředí archivu s důrazem na právní a technologické aspekty výstav v archivu. (teorie a praxe) Výstava v archivu. Teorie a praxe TIŠLIAR Pavol ČERNUŠÁK Tomáš LOSKOTOVÁ Irena. Odborná kniha Rok: 2019, vydání: Vyd. 1., počet stran: 109 s. Výstava v archivu. Teorie a praxe ELBEL Petr. Editorství odborné knihy Rok: 2019, druh: Edito ... PhDr. Irena Loskotová, Ph.D. - Publikace | Filozofická ... ... . Odborná kniha Rok: 2019, vydání: Vyd. 1., počet stran: 109 s. Výstava v archivu. Teorie a praxe ELBEL Petr. Editorství odborné knihy Rok: 2019, druh: Editorství odborné knihy Výstava v archivu Teorie a praxe Černušák Tomáš, Loskotová Irena, Tišliar Pavol. Zatímco v muzeích a knihovnách má pořádání výstav dlouhou tradici, v archivech jde o poměrně nový jev. Publikace se věnuje výstavní prezentaci v prostředí archivu z teoretického ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY