Ze života single ženy

Ze života single ženy - Henriikka Rönkkönen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Henriikka Rönkkönen
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze života single ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ze života single ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henriikka Rönkkönen. Číst Ze života single ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize se dozvíte vše, co jste vždycky chtěli vědět o životě single žen, i to, co jste nikdy vědět nechtěli. Život Henriikky je plný zvratů, jeden den usíná se zlomeným srdcem, a druhý den je znovu zamilovaná. Bez pozlátka odhaluje radosti i útrapy života nezadané ženy a hledá odpovědi na ožehavé otázky jako: K čemu se dá využít robertek? Jaké rady dávají zadaní nezadaným? Proč je dobré mít aspoň jednoho imaginárního přítele?


... péče Pantene mi připomíná dobu, kdy jsem se o sebe začala zajímat jako žena ... Single ženy: Záměrná volba, nebo jediné východisko? - Žena ... ... . Nepamatuji se přesně, kolik let mi bylo, ale dodnes si pamatuji, že jsem si začala uvědomovat ženskou krásu a její moc. Z reklam v televizi si vybavuji krásnou ženu s hustými vlasy. Pantene. Dodnes si pamatuji okouzlující vůni jejich šampónů před více než dvaceti lety. Nová řada ... Kniha Ze života single ženy Přidat komentář. Sasha001. 16. dubna. Kniha má pár vtipných pasáží, ale celkový dojem je pro ... Ze života ženy - Fashion and Lifestyle Blog ... . Sasha001. 16. dubna. Kniha má pár vtipných pasáží, ale celkový dojem je pro mě spíš slabší průměr. ... Ze života single ženy Autor: Rönkkönen, Henriikka Nakladatel: Motto EAN: 9788026717096 ISBN: 978-80-267-1709-6 Originál: Mielikuvituspoikaystävä ja muita sinkkuelämän perusasioita Překlad: Stašová, Ema C...SOUVISEJÍCÍ KNIHY