Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902

Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 - Draga Shillinglaw-Kellick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Draga Shillinglaw-Kellick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Draga Shillinglaw-Kellick. Číst Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Profesor T. G. Masaryk se zasloužil svým zahraničním působením o samostatné Československo. Významným milníkem přitom byl jeho pobyt v Chicagu v roce 1902, kde díky Masarykovým přednáškám vstoupil český národ do povědomí západního světa. Navzdory svému významu u nás tyto přednášky nikdy nevyšly - až nyní.Masaryk líčí dějinný a duchovně-filosofický vývoj českého národa v zajímavých souvislostech a nabízí tak nové pohledy na historii i současnost. První část knihy tvoří dvě práce, zkoumající okolnosti Masarykova pobytu v Chicagu a jeho přednáškového programu, druhou částí jsou samotné přednášky. Je nám ctí, že je můžeme jako první představit české veřejnosti.


...šky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 Autor: Shillinglaw-Kellick, Draga Nakladatel: Královské knihy EAN: 9788090756410 ISBN: 978-80-907564-1- Překlad: Zapletal, Prokop Popis: 1× kniha, vázaná, 170 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: Profesor T ... Erikson Homburger Erik (1902-1994) a jeho vývojová teorie ... ... . G. Masaryk se zasloužil svým zahraničním působením o samostatné Československo. Významným milníkem přitom byl jeho pobyt v Chicagu v roce 1902, kde díky Masarykovým přednáškám vstoupil český národ do povědomí západního světa. Navzdory svému významu u nás tyto přednášky nikdy nevyšly - až nyní. Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 ... Kniha: Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě ... Nakladatelství Královské knihy | Knihy.ABZ.cz ... . Navzdory svému významu u nás tyto přednášky nikdy nevyšly - až nyní. Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě v létě roku 1902 ... Kniha: Přednášky profesora T. G. Masaryka na Chicagské univerzitě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY