Poslední šamanka

Poslední šamanka - Barbara Woodová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Woodová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední šamanka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední šamanka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Woodová. Číst Poslední šamanka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hoshi´tiva je mladá, krásná a šťastná. Hledí na svého ženicha, stojícího u Stěny paměti a nemůže se dočkat, až ji Ahoté po svatbě sevře v náručí. Netuší, že byla vyvolena pro jiný osud: podle rozhodnutí vládce Jakála se má odebrat do Prostředního sídla a podrobit se všem rozkazům, jinak její Lid slunce stihne krutý trest. Nenajde odvahu se vzepřít. Ještě ne. Vytváří ty nejkrásnější deštné džbány, které mají konečně přivolat vláhu, a je neodolatelně vábena k posvátnému palouku, kde jednou zahlédla krásného Jakála. Avšak déšť nepřichází, Hoshi´tiva sleduje, jak ze sídla prchají lidé, a ví, že její život je teď už spojen s životem vladařovým. Když po dlouhých staletích objeví střep Hoshi´tiwiny zlaté olly doktor Faraday Hightower, netuší, jak hluboce ovlivní nejen jeho život. Když hledá tajemné skály a jeskyně, neví, že díky tomuto artefaktu znovu pozná a zase ztratí lásku, že jeho dcera Morgana zdědí posedlou touhu po hledání a náklonnost ke krajině poseté památkami na minulost, a po trýznivých zjištěních, životních zklamáních a ztrátách dosáhne štěstí. Kdo ví, snad pak tajemný duch Hoshi´tiwy, šamanky zaniklého indiánského kmene, která se zjevovala jejímu otci a jejíž hlas Morgana slýchala, nalezne konečně klid.


...lední Šamanka mě nezklamala. Výborně napsaná, propojení minulosti s přítomností, na konci knihy vše do sebe zapadne a hlavní hrdinka najde nejen svoji víru, ale i pravdu a hlavně štěstí ... Poslední šamanka ... . Kniha nutí k zamyšlení a dlouho ji máte pod kůží. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. 1 2. Poslední šamanka. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Krásný román, tuto autorku zbožňuji. Napínavý příbeh přes několik generací. Doporučuji také knihu Pod africkým sluncem - jedna z nejlepších j ... Kniha: Poslední šamanka - Barbara Woodová | Knihy.ABZ.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Krásný román, tuto autorku zbožňuji. Napínavý příbeh přes několik generací. Doporučuji také knihu Pod africkým sluncem - jedna z nejlepších jakou jsem kdy četla ... Poslední šamanka. Všeobecné informace: Autor: Wood Barbara: Anotace: Milostný román odehrávající se nejprve ve staré indiánské kultu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY