Bitevní mág

Bitevní mág - Peter A. Flannery | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter A. Flannery
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitevní mág.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bitevní mág ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter A. Flannery. Číst Bitevní mág Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět podléhá spalujícímu stínu Posedlých a pouze moc bitevního mága ho může zachránit. Ale prastaré pouto mezi mágy a draky selhává. Příliš mnoho draků je černých. Černí draci jsou nepřáteli lidstva. Černí draci jsou šílení. Falco Danté je churavý kluk ve světě válečníků, a co hůř, je synem vraha. Hnán touhou porozumět svému otci se odhodlá k činu, který ho dožene na pokraj beznaděje. Najde způsob, jak spasit svou duši před věčnými plameny pekla?


...dléhá spalujícímu stínu Posedlých a pouze moc bitevního mága ho může zachránit ... Knihkupectví Comenius ... . Ale prastaré pouto mezi mágy a draky selhává. Příliš mnoho draků je černých. Černí draci jsou nepřáteli lidstva. Černí draci jsou šílení. Falco Danté je churavý kluk ve světě válečníků, a co hůř, je synem vraha. Bitevní mág. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . ... Bitevní mág - Peter A. Flannery | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Bitevní mág. Peter A. Flannery. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY