Šťastný introvert: Jak žít v souladu se sebou samým a rozvíjet své přednosti

Šťastný introvert: Jak žít v souladu se sebou samým a rozvíjet své přednosti - Sylvia Löhken | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvia Löhken
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastný introvert: Jak žít v souladu se sebou samým a rozvíjet své přednosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šťastný introvert: Jak žít v souladu se sebou samým a rozvíjet své přednosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvia Löhken. Číst Šťastný introvert: Jak žít v souladu se sebou samým a rozvíjet své přednosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patříte mezi introverty? Připadá vám občas obtížné vést skutečně naplněný a autentický život v prostředí, které přeje spíš extrovertům? Ačkoliv vnější podmínky mohou váš život v lecčem ztěžovat, spokojenost a štěstí závisí především na vnitřním postoji! Jako introverti máte řadu předností, které můžete využívat a rozvíjet, a zároveň máte šanci pracovat se svými slabými stránkami. Tato knížka vám s tím pomůže. Ukáže vám, jak žít podle vlastních potřeb a sil a jak rozvíjet svou osobnost. Nabídne vám spoustu zkušeností jiných introvertů, kteří vás mohou na vaší cestě inspirovat. Získáte konkrétní tipy a rady pro zvládání změn a rozhodování a několik návyků vedoucích ke zvýšení sebevědomí. Dozvíte se, jaké jsou vaše silné a slabé stránky a jak konkrétně s každou z nich pracovat, například jak zvládat strach, nebo naopak jak podpořit múzu u umělecky orientovaných introvertů. Na mnoha inspirativních příkladech a zkušenostech poznáte, co byste měli udělat, abyste se vypořádali s překážkami vyplývajícími z vašeho povahového založení. Protože štěstí pociťujeme tehdy, jsme-li schopni vzít svůj život do vlastních rukou! Knížka, která navazuje na úspěšnou publikaci autorky Síla introvertů a oproti ní se věnuje primárně vnitřnímu světu a štěstí introvertů, je určena nejen introvertním osobnostem, ale také jejím blízkým, koučům a psychologům věnujícím se osobnímu rozvoji.


...roverti máte řadu předností, které můžete využívat a rozvíjet, a zároveň máte šanci pracovat se svými slabými stránkami ... DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ - Jak prožívat víc lehkosti a být v souladu... ... . Tato knížka vám s tím pomůže. Ukáže vám, jak žít podle vlastních potřeb... Naplňte ho sami, chvalte se sami a spoléhej na sebe. Podpora zvenčí pak může pomoci o to víc, že na ní nejste závislí. Je tedy podstatné si určit vlastní hodnotu. Pramení z vašich dobrých vlastností a schopností, kterým se můžete věnovat a rozvíjet je. A to lze pouze jejich používán ... Hodnota, emoce, kompetence aneb jak žít v souladu se sebou? ... . Pramení z vašich dobrých vlastností a schopností, kterým se můžete věnovat a rozvíjet je. A to lze pouze jejich používáním v praxi. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Vede také semináře pro ženy, které ženám pomáhají ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY