Něco skutečného

Něco skutečného - Erin Watt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erin Watt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Něco skutečného.pdf


Chcete si knihu přečíst?Něco skutečného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erin Watt. Číst Něco skutečného Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?


...skutečného 2018; Padlý dědic 2018; všech 7 knih autora ... Něco skutečného Baronet a. s. ... . Podobné knihy. Cinder & Ella 2018; Barva půlnoci 2019; Umění předstírat 2015; všech 6 podobných. Kniha Něco skutečného je v Něco skutečného book. Read 2,395 reviews from the world's largest community for readers. Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném roc... Kniha: Něco skutečného (Erin Watt). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectv ... Kniha: Něco skutečného (Erin Wattová) | bux.sk ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem - mladou celebritou, znám...SOUVISEJÍCÍ KNIHY