Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě

Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě - Maryanne Wolfová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maryanne Wolfová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maryanne Wolfová. Číst Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Digitální média nejsou zlo. Ale s dávkováním raději opatrně.Spolu s rozšiřováním digitálních technologií se v posledních třiceti letech proměnil způsob, jakým konzumujeme média, včetně toho nejstaršího: textu. Dnes se čtení přelévá z platformy na platformu, mezi internetovým prohlížečem a eknihou, odehrává se především na obrazovkách a stimuluje mozek úplně jiným způsobem než soustředěná četba papírových knih nebo novin. Řada odborníků i laiků se obává, jaké důsledky budou nová média mít na naše intelektuální a kognitivní schopnosti.Neuroložka a odbornice na proces čtení Maryanne Wolfová v knize Čtenáři, vrať se shrnuje dosavadní vědecké poznání o vlivu digitálních médií na proces čtení a lidský mozek. Nová média nechápe jako ohrožení, nýbrž jako výzvu: už tu s námi jsou, takže se s nimi musíme naučit zacházet tak, aby nám dobře sloužily.


...ožka a odbornice na proces čtení Maryanne Wolfová v knize Čtenáři, vrať se shrnuje dosavadní vědecké poznání o vlivu digitálních médií na proces čtení a lidský mozek ... Čtenáři, vrať se - Maryanne Wolfová | Knihy Dobrovský ... . Nová média nechápe jako ohrožení, nýbrž jako výzvu: už tu s námi jsou, takže se s nimi musíme naučit zacházet tak, aby nám dobře sloužila. Řada odborníků i laiků se obává, jaké důsledky budou nová média mít na naše intelektuální a kognitivní schopnosti. Neuroložka a odbornice na proces čtení Maryanne Wolfová v knize Čtenáři, vrať se shrnuje dosavadní vědecké poznání o vlivu digitálních médií na proces čtení a lidsk ... Kniha ČTENÁŘI, VRAŤ SE - MOZEK A ČTENÍ V DIGITÁLNÍM SVĚTĚ ... ... . Neuroložka a odbornice na proces čtení Maryanne Wolfová v knize Čtenáři, vrať se shrnuje dosavadní vědecké poznání o vlivu digitálních médií na proces čtení a lidský mozek. Čtenáři, vrať se: Mozek a čtení v digitálním světě Maryanne Wolfová Nakladatel: Host 2020 Na toto téma napsala několik knih, z nichž nejznámější je bestseller Proust and the Squ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY