Poslední neandertálská žena

Poslední neandertálská žena - Claire Cameronová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claire Cameronová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední neandertálská žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední neandertálská žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Cameronová. Číst Poslední neandertálská žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před čtyřiceti tisíci lety zemi brázdí poslední rodina Neandertálců. Zdrcující zimu jich přežilo málo, ale Dívka, nejstarší dcera, právě dospívá a její rodina je rozhodnutá cestovat na shromaždiště a najít jí vhodného partnera. Netrvá však dlouho a nesmlouvavá země si vybírá svou daň a zanechává Dívku samotnou, aby se starala o nalezence Skrčka, a zároveň se vydala na pouť za zjištěním, co ještě zbylo z jejího druhu. Nebezpečná zima se rychle blíží a Dívka si uvědomuje, že má šanci svůj lid zachránit, i když to znamená obětovat kus sebe sama. V současnosti pracuje archeoložka Rosamunde Galeová až do pozdní fáze těhotenství ve snaze odkrýt nově nalezené ostatky neandertálské ženy předtím, než porodí. Oba příběhy spojené sdílenou zkušeností porodu a raného mateřství zkoumají často tabuizovaná témata života ženy. Uznávaná autorka Claire Cameronová těží ve svém románu z nejnovějších poznatků o nedoceněné populaci. Podařilo se jí vytvořit napínavý a podnětný příběh, jenž nás nutí přehodnotit, co to znamená být člověkem.


... neandertálská žena. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580 ... Poslední neandertálská žena - Claire Cameron — Kniha.cz ... . Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Kniha Poslední neandertálská žena Přidat komentář. Teri27. 1 09.12.2019. Na toto téma by šlo vymyslet asi lepší příběh. ... Poslední neandertálská žena. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Zajímavý nápad, jak vyprávět příběh setkání neandrtálců a moderních lidí. ... Poslední neandertálská žena. ... Obsah knihy: Poslední neandrtálská žena ... Poslední neandertálská žena - Claire Cameron | Kniha na ... ... . ... Poslední neandertálská žena. ... Obsah knihy: Poslední neandrtálská žena. Přesuňme se 40 000 let zpět... Zemi brázdí poslední rodina Neandrtálců. Zdrcující zimu jich přežilo málo, ale Dívka, nejstarší dcera, právě dospívá a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY