Posedlé dítě

Posedlé dítě - Lone Theilsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lone Theilsová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Posedlé dítě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Posedlé dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lone Theilsová. Číst Posedlé dítě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce. Londýnská korespondentka Nora Sandová si začíná myslet, že obě vraždy souvisejí s rozvodem slavného páru – hvězdy dánské reality show a ruského oligarchy, kteří mezi sebou bojují o svěření syna do péče. Ale neukousla si Nora projednou příliš velké sousto? Honba za pravdou ji zavede až do nejtemnějších londýnských zákoutí, kde vládne černá magie.


... dítě 2020; Dívky z trajektu 2017; Žena, po které se slehla zem 2018; Kniha Posedlé dítě je v ... Naše oblíbené knihy - Posedlé dítě - knihkupectví Knihy.ABZ.cz ... . Právě čtených: 4x: Přečtených: 56x: Čtenářské výzvě ... Posedlé dítě. Dánská spisovatelka Lone Theilsová připravila pro milovníky thrillerů další knihu. Její debut Dívky z trajektu si zaslouženě získal obdiv jak kritiků, tak čtenářů. U její již třetí knihy, Posedlé dítě, tomu nebude jinak. I tentokrát se čtenáři vydají po stopách londýnské novinářky Nory ... Na hřbitově je nal ... RECENZE: Posedlé dítě je jen slušně napsaný příběh ... ... . I tentokrát se čtenáři vydají po stopách londýnské novinářky Nory ... Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce. Londýnská korespondentka Nora Sandová si začíná myslet, že obě vraždy souvisejí s rozvodem slavného páru - hvězdy dánské reality show a ruského oligarchy, kteří mezi sebou bojují o svěření syna do péče. Ale neukousla si Nora ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY