100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard Templar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Templar
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Templar. Číst 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Chcete si vytvořit dobré vztahy s kolegy, známými, rodinou nebo kýmkoliv jiným? - Rádi byste získali jejich důvěru a přízeň? - Chtěli byste umět vyjít i s problémovými lidmi? Pak je tato knížka přesně pro vás! Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, budovat s nimi pevné vztahy a jak z nich dostat to nejlepší. Dozvíte se, jak získat druhé na svou stranu, jednat s nimi s jistotou a zároveň empatií a dokázat jim pomoci. Poznáte, jak změnou svého chování můžete změnit chování lidí okolo sebe. Dobrý pocit a prospěch z toho přitom budou mít všichni – jak vy, tak druzí. Tato pravidla vám pomohou říkat a dělat správné věci a zvládnout každou situaci!


...a: 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard Templar ... 100 zlatych pravidel lasky | Sleviste.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi ... 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi Autor: Templar, Richard Nakladatel: Grada EAN: ISBN: Originál: The Rules of People Překlad: Šikýř, Martin Popis: Elektronická kniha, 224 stran, bez zabezpečení DRM, 5,7 MB ePUB, 9,1 MB Mobi, 2,6 MB PDF, česky Rok vydání: 2018 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi Richard Templar. ... Chtěli byste umět vyjít i s problémovými lidmi? Pak je tato kn ... 100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi - Richard ... ... . ... Chtěli byste umět vyjít i s problémovými lidmi? Pak je tato knížka přesně pro vás! Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY