Vynálezci zázraků: Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I

Vynálezci zázraků: Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I - Herbert George Wells | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Herbert George Wells
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynálezci zázraků: Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vynálezci zázraků: Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Herbert George Wells. Číst Vynálezci zázraků: Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třiatřicet fantaskních i humorných povídek z pera světoznámého autora science fiction.Anglický spisovatel Herbert George Wells proslul zejména svými sci-fi romány Válka světů nebo Stroj času, neméně bohatá je ovšem i jeho povídková tvorba. I v ní hrají fantastické motivy významnou roli – například v příbězích o létajícím stroji či tajemné observatoři –, ale Wellsovi nejsou cizí ani povídky s prvky tajemna, dobrodružství a humoru. Vynálezci zázraků jsou prvním z plánovaných tří svazků Wellsových sebraných povídek.


...ci zázraků. Sebrané povídky H. G. Wellse ... Kniha: Vynálezci zázraků (H.G. Wells) | Martinus ... . Svazek I H. G. Wells. 5,0 ( 1) Třiatřicet fantaskních i humorných povídek z pera světoznámého autora science fiction. Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I ; Listování Vynálezci zázraků. Sebrané povídky H. G. Wellse. Svazek I . H. G. Wells. Třiatřicet fantaskních i humorných povídek z pera světoznámého autora science fiction. Anglický spisovatel Herbert George Wells proslul zejména svými sci-fi romány Válka světů nebo Stroj času ... Vynálezci zázraků. Sebrané povídky ... temporální - ABZ.cz: slovník cizích slov ... ... Vynálezci zázraků. Sebrané povídky . H. G. Wellse, svazek I. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.nakladatelstviplus.cz. www.albatrosmedia.cz Wells, Herbert George: Vynálezci zázraků (2) První díl z plánované trilogie sebraných povídek H. G. Wellse p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY