Peter Parker - Spectacular Spider-Man 2: Hledaný

Peter Parker - Spectacular Spider-Man 2: Hledaný - Chip Zdarsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Chip Zdarsky
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Peter Parker - Spectacular Spider-Man 2: Hledaný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Peter Parker - Spectacular Spider-Man 2: Hledaný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chip Zdarsky. Číst Peter Parker - Spectacular Spider-Man 2: Hledaný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker… POSTRACH NEBO HROZBA? Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy! Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa… Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man č. 297–300, od Chipa Zdarského, Adama Kuberta, Juana Frigeriho, Gorana Parlova, Jasona Keitha a Giada Marchisia.


...ge contains a list of all the comics included in Peter Parker: Spider-Man Vol 2: (1999-2003) (published by Marvel Comics) ... Peter Parker Spectacular Spider-Man 2: Hledaný — CREW ... . If you have found something that is not seen on this page, please add it to this list. Spider-Man inaccurately called Ironheart a millennial, but at the time of publication, Spider-Man was a millennial while Ironheart was a member of Generation Z. The demographic cohorts are considered a topical references. See Also. Write your own review of this comic! Discuss Peter Parker: The Spectacular Spider-Man Vol 1 2 on the forums T ... Amazon.com: Customer reviews: Essential Peter Parker: The ... ... . See Also. Write your own review of this comic! Discuss Peter Parker: The Spectacular Spider-Man Vol 1 2 on the forums That happened in Peter Parker, The Spectacular Spider-Man #24. Trivia. This issue marks the first time prolific Daredevil writer/artist Frank Miller worked with the character. See Also. Write your own review of this comic! Discuss Peter Parker, The...SOUVISEJÍCÍ KNIHY