Rozum a cit

Rozum a cit - Jane Austenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Austenová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozum a cit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozum a cit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Austenová. Číst Rozum a cit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sestry Dashwoodovvy - Elinor, Marianna a Margaret - se po otcově smrti musí spolu s matkou odstěhovat z rodinného panství k vzdáleným příbuzným a žít v mnohem skromnějších podmínkách. Nejstarší z nich, rozvážná Elinor, navenek neprojevující city, a prostření, romanticky založená a impulzivní Marianna, prožívají nová přátelství a vztahy. Na vlastní kůži pocítí, že láska často naráží na společenské konvence a předsudky. Musí se nejednou smířit s krutou životní realitou a najít rovnováhu mezi tím, co káže rozum a co srdce.


...váme na volnočasové aktivity dětí Vojtěch Bernatský jako DVOJTÁTA Děti z pěstounských rodin na táboře s výukou anglického jazyka Nezisková organizácia Rozum a Cit NADÁCIA OBČIANSKE ZDRUŽENIE ... Rozum a cit - Wikipedie ... . Copyright © 2017 Nezisková organizácia Rozum a Cit Rozum a cit (v originále Sense and Sensibility) je první publikovaný román anglické spisovatelky Jane Austenové.Poprvé byl vydán v roce 1811 pod pseudonymem „Dáma" („A Lady"). Pouze nejbližší rodinní příslušníci věděli, kdo je autorkou románu. Dílo je řazeno mezi tzv. Romány britské spisovatelky Jane Austenové (1775 - 1817) rozhodně nepatří mezi mrtvou lite ... Rozum a cit by Jane Austen - goodreads.com ... . Pouze nejbližší rodinní příslušníci věděli, kdo je autorkou románu. Dílo je řazeno mezi tzv. Romány britské spisovatelky Jane Austenové (1775 - 1817) rozhodně nepatří mezi mrtvou lite...SOUVISEJÍCÍ KNIHY