Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu

Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu - Frances Tophillová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frances Tophillová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Tophillová. Číst Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderně upravená zahradnická příručka pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet zahradničení na malé prostoře – v květináčích, kontejnerech a truhlících, ve vyvýšených záhonech i v nápaditých nádobách netradičního typu, jako jsou hezké barevné plechovky, skleněné baňky nebo kamenné žlaby. Kniha obsahuje potřebné informace, jak se vypořádat s praktickými záležitostmi, jako je návrh, vhodná půda, vláha, stanoviště, aranžmá či základní péče, hnojení a přesazování. Nechybí ani podrobnosti o konkrétních druzích, ať už jde o okrasné rostliny, bylinky, zeleninu nebo základní druhy ovoce.


... upravená zahradnická příručka pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet zahradničení na malé prostoře - v květináčích, kontejnerech a truhlících, ve vyvýšených záhonech i v nápaditých nádobách netradičního typu, jako jsou hezké barevné plechovky, skleněné baňky nebo kamenné žlaby ... Jak si na zahradě vypěstovat astry - Zahrada ... . Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu - Frances Tophillová Moderně upravená zahradnická příručka pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet zahradničení na malé prostoře - v květináčích, kontejnerech a truhlících, ve vyvýšených záhonech i v nápaditých nádobách netradičního typu, jako jsou hezké barevné ... Spoustu inspirace najdete v publikaci Zahradničení v nádobách - Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu od anglické autorky Frances Tophillové, kterou v edici Esence vydala Euromedia Group. Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balk ... Útulně.cz | Užitek i design nabízí zahradničení v nádobách ... ... Spoustu inspirace najdete v publikaci Zahradničení v nádobách - Inspirace pro moderní zahradu, balkon i terasu od anglické autorky Frances Tophillové, kterou v edici Esence vydala Euromedia Group. Zahradničení v nádobách: Inspirace pro moderní zahradu, balk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY