Whistleblower!

Whistleblower! - Stefan Erdmann, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stefan Erdmann,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Whistleblower!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Whistleblower! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stefan Erdmann,. Číst Whistleblower! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete žít ve lži a iluzi? Americký whistleblower Edward Snowden zveřejnil v roce 2013 neoficiální dokumenty o různých sledovacích systémech amerických tajných služeb. Většina z vás jistě zná i Juliana Assange, mluvčího whistleblowerské platformy Wikileaks, jež si dala za cíl zpřístupnit občanům utajované dokumenty. Oba odvážlivci museli požádat o azyl v zahraničí – první v Moskvě, druhý v Londýně, protože jim hrozilo trestní stíhání pro údajné vyzrazení státního tajemství. Neměli být potrestáni za to, že by šířili nepravdy nebo lži — nikoliv: mocipáni se rozhodli potrestat je za to, že zveřejnili fakta,o tom, že jsme všichni sledováni a špiclováni svými vládami a jejich tajnými službami. Zvolili jsme si své představitele proto, aby nás špiclovali? Přece jsme jim dali svoje hlasy, aby zastupovali a prosazovali naše zájmy, aby nás ochraňovali a dbali o to, abychom neutrpěli žádnou škodu! Nebude to spíše tak, že většina našich představitelů slouží vlastně zcela jiným zájmům? Autoři Jan van Helsing a Stefan Erdmann interviewovali v této knize šestnáct whistleblowerů, kteří odhalují vrcholně zajímavé skutečnosti a souvislosti mimo jiné u následujících témat: Co se skutečně děje v německých zařízeních pro azylanty? Je Německo suverénní? Je Spolková republika Německo stát, nebo firma? Co je geomantické vedení války? Co provádí tajné oddělení švýcarské armády číslo 322? V lékařství jsou potlačovány nejen alternativní terapie, ale dokonce i některé terapie klasické medicíny! Existuje skutečně tajný bankovní trading? Jak šetří velké koncerny a sociální organizace daně vytvářením nadací? Demonstranti v Hongkongu v roce 2014 byli zaplaceni! Války ve Rwandě a Kongu byly vyprovokovány kvůli surovinovým zdrojům! Proč mohou ve filmu a v rozhlase působit pouze „salonní levičáci“? Jak získávají tajné služby údaje od mobilních operátorů? Syn vlivného ilumináta odhaluje pozadí první i druhé světové války. Vysoce postavený zednář skotského ritu mluví o UFO a cestování v čase. Žijeme v době nové reality – i když to mnohým nebude po chuti.


... Whistleblower Protection Program enforces the whistleblower provisions of more than 20 whistleblower statutes protecting employees from retaliation for reporting violations of various workplace safety and health, airline, commercial motor carrier, consumer product, environmental, financial reform, food safety, health insurance reform, motor vehicle safety, nuclear, pipeline, public ... Whistleblower Protection | EPA's Office of Inspector ... ... ... A whistleblower (also written as whistle-blower or whistle blower) is a person who exposes secretive information or activity within a private or public organization that is deemed illegal, unethical, or not correct. The information of alleged wrongdoing can be classified in many ways: violation of company policy/rules, law, regulation, or threat to public interest/national security, as well as ... Everything Trump's defenders feared about the whistleblower is true. According to a report f ... whistleblower - English-Spanish Dictionary - WordReference.com ... . The information of alleged wrongdoing can be classified in many ways: violation of company policy/rules, law, regulation, or threat to public interest/national security, as well as ... Everything Trump's defenders feared about the whistleblower is true. According to a report f...SOUVISEJÍCÍ KNIHY