Sto plus jedna etiketa

Sto plus jedna etiketa - Adéla Bachtíková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adéla Bachtíková,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto plus jedna etiketa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto plus jedna etiketa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéla Bachtíková,. Číst Sto plus jedna etiketa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celobarevná, bohatě obrazově vypravená publikace chce přístupnou formou upozornit na historický fenomén gramodesek v období vymezeném mechanickým záznamem zvuku (1900–1926) – v éře nepochybně zajímavé nejen z hlediska technického pokroku. Abecední seznam etiket v kvalitních reprodukcích zahrnuje etikety takových gramodesek, kde se na realizaci příslušné nahrávky podílel český interpret, ať šlo o instrumentalistu, vokalistu nebo dirigenta českého či zahraničního hudebního tělesa. Tento soupis je odrazovým můstkem k předvedení tehdejší grafické vynalézavosti, různorodosti repertoáru a k oživení mnoha jmen neprávem zapomenutých umělců. Čtenář se ve zhuštěné a čtivé formě dozví základní informace, ale i „perličky“ o okolnostech tehdejšího způsobu natáčení. Publikaci doplňuje rejstřík jmen a firem.


...us jedna etiketa Autor: Bachtíková, Adéla, Gössel, Gabriel a Šír, Filip Nakladatel: Národní muzeum EAN: 9788070366165 ISBN: 978-80-7036-616-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 229 stran, česky Rozměry: 15 × 16 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kategorie "Divadlo / Tanec / Hudba" - Antikvariát PCE ... . vydání) Sto plus jedna etiketa od Gabriel [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Sto plus jedna etiketa - Adéla Bachtíková, Gabriel Gössel, Filip Šír . Celobarevná, bohatě obrazově vypravená publikace chce přístupnou formou upozornit na historický fenomén gramodesek v období vymezeném mechanickým záznamem zvuku (1900-1926) - v éře nepochybně ... Sto plus jedna etiketa - Bachtíková Adéla, Gössel Gabriel ... ... . Celobarevná, bohatě obrazově vypravená publikace chce přístupnou formou upozornit na historický fenomén gramodesek v období vymezeném mechanickým záznamem zvuku (1900-1926) - v éře nepochybně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY