Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj

Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj - Alena Brunhilda Oswaldová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Brunhilda Oswaldová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Brunhilda Oswaldová,. Číst Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naše ilustrátorka Brunhilda si jednou vyrazila do Marseille za píšící Bujabézou a vznikl z toho netradiční průvodce nejen po tomhle městě, ale i po dalších místech v jižní Francii. Dozvíš se třeba o lidech, co mění Marseille k lepšímu, kam chodí marseillský pankáči na karaoke anebo nejpeprnější historky z muzea Středozemí Mucem, kde Bujabéza pracovala. Tak si sedni někam na sluníčko, dej si něco dobrého k pití a Chtěj Marsej, ne asi!


...Marsej - průvodce pro lidi, co chtěj! / Guide sur Marseille pour les gens qui veulent! Netradiční průvodce po Marseille a Provence, který chce ukázat, že Francie není jen navoněná levandule, Paříž a víno ... Rejžková Bujabéza Magdalena - Knihkupectví Ládví ... . Dvě stě stránek origináních textů, fotek a ilustrací, které představí Francii i s jejími současnými ... Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj . Česká ilustrátorka Brunhilda si jednou vyrazila do Marseille za píšící a v přístavu uleželou Bujabézou. Po dvouleté spolupráci na dálku vznikla originální knížka plná netradičních příběhů z Marseille i dalších míst v jižní Francii. Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj Autor: Oswaldová, Alen ... Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj - Alena ... ... . Po dvouleté spolupráci na dálku vznikla originální knížka plná netradičních příběhů z Marseille i dalších míst v jižní Francii. Chtěj Marsej - Průvodce pro lidi, co chtěj Autor: Oswaldová, Alena Brunhilda a Rejžková, Magdaléna Bujabéza Nakladatel: Garamond EAN: 978807...SOUVISEJÍCÍ KNIHY