Jak to chodí v psí školce

Jak to chodí v psí školce - Iva Gecková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Gecková
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to chodí v psí školce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to chodí v psí školce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Gecková. Číst Jak to chodí v psí školce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začtěte se do pohádkových příhod psích předškoláků! V téhle školce si budete připadat jako v psí grotesce. Malý pejsek Bobeš jde poprvé do školky mezi ostatní štěňátka. Paní učitelka, velice elegantní a náramně upravená fenka afgánského chrta, všechny učí společně jíst, plavat, zahrabávat kostičky a spořádaně se venčit na procházce. Všechna štěňátka jsou moc šikovná, jen ten Bonifác! Tenhle nenapravitelný propadlík má v hlavě samou lumpárnu. Tak trochu bláznivé pohádkové vyprávění Ivy Geckové by nebylo úplné bez vtipných ilustrací Michala Sušiny.


...odí v psí školce Pejskovy oči! Takovou školku svět neviděl! Nechte si vyprávět, jaké to je, když musíte vychovat neposednou smečku psích předškoláků, do které se připlete jeden ... Jak to chodí v psí školce - Knihkupectví Luxor ... ... 231 Kč Jak to chodí v psí školce - Gecková Iva, Sušina Michal . Začtěte se do pohádkových příhod psích předškoláků! V téhle školce si budete připadat jako v psí grotesce. Malý pejsek Bobeš jde poprvé do školky mezi ostatní štěňátka. Paní učitelka, velice elegantní a náramně upravená fenka afgánského chrta, všechny učí společně jíst, plavat ... Porovnání cen jak to chodi v psi skolce, ... Začtěte se do poh ... Jak to chodí v psí školce - Gecková Iva, Sušina Michal ... ... . Paní učitelka, velice elegantní a náramně upravená fenka afgánského chrta, všechny učí společně jíst, plavat ... Porovnání cen jak to chodi v psi skolce, ... Začtěte se do pohádkových příhod psích předškoláků! V téhle školce si budete připadat jako v psí grotesce. Malý pejsek Bobeš jde poprvé do školky mezi ostatní štěňátka. Paní učitelka, velice elegantní a náramně u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY