Dominika na cestě Jižní Amerikou

Dominika na cestě Jižní Amerikou - Dominika Gawliczková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dominika Gawliczková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dominika na cestě Jižní Amerikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dominika na cestě Jižní Amerikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominika Gawliczková. Číst Dominika na cestě Jižní Amerikou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká cesta malé motorkářky.Metr a půl vysoká Dominika s ještě menší motorkou se vydává sama napříč Jižní Amerikou. Setkává se s padouchy i vzteklými psy, s poruchou i nemocnicí. Být to fikce, čtenář by si řekl, že to autor se zážitky přehnal a Dominika je neohrožená cestovatelka, kterou nic nezastaví. Ona se však bojí úplně všeho a jede dál jen proto, že si myslí, že se to zlepší. Nezlepší. A čím hůř je, tím víc je jasné, že jedinou obranou je dělat si z toho všeho srandu.


... na cestě. January 21 at 3:11 AM · Když jsem se dozvěděla, že audiokniha vyjde i klasicky na CD, přišlo mi to legrační ... Dominika na cestě Jižní Amerikou | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Teď ji ale držím v ruce a musím uznat, že jsem dlouho neviděla nic tak milého. Najdete ji v knihkupectvích a na eshopech, ale pokud se vám stejně jako mně cédéčko vejde akorát tak do ... Metr a půl vysoká Dominika s ještě menší motorkou se vydává sama napříč Jižní Amerikou. Setkává se s padouchy i vzteklými psy, s poruchou i nemocnicí. Být to fikce, čtenář by ... Metr a půl vysoká Dominik ... Dominika na cestě Jižní Amerikou by Dominika Gawliczková ... . Setkává se s padouchy i vzteklými psy, s poruchou i nemocnicí. Být to fikce, čtenář by ... Metr a půl vysoká Dominika s ještě menší motorkou se vydává sama napříč Jižní Amerikou. Setkává se s padouchy i vzteklými psy, s poruchou i nemocnicí. Být to fikce, čtenář by si řekl, že to autor se zážitky přehnal a Dominika je neohrožená cestovatel Všechny informace o produkt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY