Doktore, fofrem, jde o život!

Doktore, fofrem, jde o život! - Patrick Taylor | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Taylor
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktore, fofrem, jde o život!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doktore, fofrem, jde o život! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Taylor. Číst Doktore, fofrem, jde o život! Online je nyní tak snadné!

POPIS


DOKTORE, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti, irská obdoba francouzských ZVONOKOS. Barry, čerstvý majitel univerzitního diplomu, získal první zaměstnání... nic zlého přitom netuše. Bude asistentem praktického lékaře v Ballybucklebo! Tuhle vesničku málem nenajde na mapě, ale na místě zjistí, že nechce žít nikde jinde než tady – v srdci smaragdových kopců a údolí severního Irska. Pak se však poprvé setká se svým šéfem, doktorem Fingalem O´Reillym. Tenhle starší muž, jehož základním ponaučením je „nikdy pacientům nedovol, aby ti přerostli přes hlavu!“, má velmi svérázné metody. Je prchlivý O´Reilly šarlatán prvního řádu, anebo naopak ten nejlepší učitel, od kterého Barry získá mnohem víc, než se kdy naučil na fakultě? Ať už tohle dopadne jak chce, po seznámení s O´Reillyho pacienty – mezi nimiž se najdou opravdu rázovité figurky – je mu jasné, že minimálně o životě, a nejspíš i o lásce se tady dozví víc, než kdy doufal.


...E, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti, irská obdoba francouzských ZVONOKOS ... Doktore, fofrem, jde o život! - Patrick Taylor | Kniha na ... ... . Barry, čerstvý majitel univerzitního diplomu, získal první zaměstnání... nic zlého přitom netuše. Bude asistentem praktického lékaře v Ballybucklebo! Doktore, fofrem, jde o život! 2009; Doktore, teď to chce klid! 2010; Doktore, šťastný a veselý 2010; Lev / Námluvy na irském venkově / Volání hrobu / Bezpečný přístav 2012; Doktore, to byste se divil! 2011; všech 19 knih autora. Podobné knihy. To by se veterinářce stát nemělo 2012; U nás v Mitfordu 1997; Kniha Doktore ... DOKTORE, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop ... E-kniha: Doktore, fofrem, jde o život! | Knihy.ABZ.cz ... . Podobné knihy. To by se veterinářce stát nemělo 2012; U nás v Mitfordu 1997; Kniha Doktore ... DOKTORE, FOFREM, JDE O ŽIVOT je poutavý kaleidoskop komických příběhů plných laskavého humoru a životní moudrosti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY