Povídky z Letné

Povídky z Letné - Jiří Slavíček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Slavíček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky z Letné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povídky z Letné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Slavíček. Číst Povídky z Letné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Povídky pod různými úhly představují život na pražské Letné padesátých let. Nahlédneme do letenských dvorků, činžáků a ulic, od Štrosmajeráku po Letenskou pláň, od Letenských sadů až po Stromovku.To jsou hranice světa letenských kluků. Jejich očima je zachycena atmosféra místa a doby kulminující zejména rokem 1953. Dětským rozumem a fantazií je posuzováno konání dospělých a stávající společenské změny. Přes všechnu obtížnost a absurditu doby i v těchto letech nalézáme stopy vzájemné soudržnosti a lidství mezi letenskými obyvateli. Život na pražské Letné se mění, zanikají některé jeho atributy, mizí známé postavy a postavičky, které dotvářely genius loci této pražské čtvrti.


... z Letné Autor: Slavíček, Jiří Nakladatel: Isla nakladatelství EAN: 9788090684027 ISBN: 978-80-906840-2-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 Povídky z Letné Jiří Slavíček Nakladatel: Isla nakladatelství 2006 Povídky z Letné ... SLAVÍČEK, Jiří : Povídky z Letné ... . Jiří Slavíček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Povídky pod různými úhly představují život ... Povídky z Letné - DOTISK :: Jiří Slavíček ... . Povídky pod různými úhly představují život...SOUVISEJÍCÍ KNIHY