Pohřbená

Pohřbená - E. G. Scott | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
E. G. Scott
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbená.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohřbená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor E. G. Scott. Číst Pohřbená Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rebecca netušila, že je láska vůbec možná, dokud nepoznala Paula, úspěšného, charismatického muže s minulostí stejně temnou, jako byla ta její. Společná bolest je k sobě přitahovala jako magnet, oba cítili, že jsou pro sebe ideálními (a možná jedinými možnými) protějšky. Jenže o dvacet let později jde jejich vztah ke dnu. Prožité utrpení a tajemství, které zpočátku probouzely vzájemnou lásku, začínají jejich manželství pozvolna užírat. Následuje rafinovaná a nepředvídatelná hra na kočku a na myš – šokující příběh o zradách a nespolehlivosti, který vám nedovolí se odtrhnout až do finálního zvratu a donutí vás položit si otázku, nakolik lze skutečně znát svůj protějšek. Pohřbená od dvojice autorů píšící pod pseudonymem E. G. Scott je strhujícím vztahovým thrillerem o tajnostech a pomstě, vyprávěný střídavě z pohledu manžela a manželky, kteří jsou si navzájem těmi nejskvělejšími a současně nejnebezpečnějšími partnery.


... hor Nové příběhy 9 řada 1 díl Pohřbena za živa 1 část 2015 CZ dabing přeloženo 2016 Četla jsem mnohem lepší thrillery, než byla Pohřbená, tento patří k slabším průměrům ... Pohřbená tajemství / Buried Secrets (TV film) (1996) | ČSFD.cz ... . První třetina příběhu byla rozjezdová, hodně pomalá, poslední dvě byly lepší. Postavy mě moc neohromily, za zmínku stojí však dva policisté, kteří mě opravdu zaujaly. Pohřbená od dvojice autorů píšící pod pseudonymem E. G. Scott je strhujícím vztahovým thrillerem o tajnostech a pomstě, vyprávěný střídavě z pohledu manžela a manželky, kteří jsou si navzájem těmi nejskvělejšími a současně n ... Doktor z hor Nové příběhy 9 řada 1 díl Pohřbena za živa 1 ... ... . G. Scott je strhujícím vztahovým thrillerem o tajnostech a pomstě, vyprávěný střídavě z pohledu manžela a manželky, kteří jsou si navzájem těmi nejskvělejšími a současně nejnebezpečnějšími partnery. AUTOR : E. G. Scott ORIGINÁL : Woman Inside (Dutton, 2019, New York) PŘEKLAD : Naďa Funioková NAKLADATELSTVÍ : Kalibr ROK : 2020...SOUVISEJÍCÍ KNIHY