Experimentální dramatika

Experimentální dramatika - Stanislav Suda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Suda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Experimentální dramatika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Experimentální dramatika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Suda. Číst Experimentální dramatika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Experimentální dramatika vznikala řadu let postupným zapisováním příběhu o nazírání fenoménu dialogického jednání v experimentální dramatické situaci i mimo ni. Je to autorský esej o sledování a reflektování příběhů skutečných lidí, kteří se s tímto fenoménem setkali ať již ve formě dramaterapie, v osobnostní přípravě pedagogů či jen jako se zájmovým studiem experimentální dramatiky. Vybrané příběhy jsou podloženy desítkami několikaletých případových studií, stovkami odborných kazuistik a tisíci psaných sebereflexí.


...entální dramatika Autor: Suda, Stanislav Nakladatel: Nakladatelství Jihočeské univerzity EAN: 9788073946807 ISBN: 978-80-7394-680-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Experimentalni dramatika levně | Mobilmania zboží ... . vydání) Kniha Experimentální dramatika vznikala řadu let postupným zapisováním příběhu o nazírání fenoménu dialogického jednání v experimentální dramatické situaci i mimo ni. Je to autorský esej o sledování a reflektování příběhů skutečných lidí, kteří se s tímto fenoménem setkali ať již ve formě dramaterapie, v ... V souvislosti s rozhodnutím rektora JU k aktuálnímu vývoji ep ... PDF Mgr. Josef Nota, Ph.D. - jcu.cz ... . Je to autorský esej o sledování a reflektování příběhů skutečných lidí, kteří se s tímto fenoménem setkali ať již ve formě dramaterapie, v ... V souvislosti s rozhodnutím rektora JU k aktuálnímu vývoji epidemie koronaviru jsou do odvolání pozastaveny též kontaktní konzultace. S vyučujícími naší katedry se můžete spojit prostřednictvím mailu. Pro studenty odevzdávající z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY