Velcí šikulové, 9-10 let – Kvízy na cesty

Velcí šikulové, 9-10 let – Kvízy na cesty - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velcí šikulové, 9-10 let – Kvízy na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velcí šikulové, 9-10 let – Kvízy na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velcí šikulové, 9-10 let – Kvízy na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6–10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis, zeměpis, dějepis… Vše samozřejmě vždy přizpůsobené věku, pro který je daný titul určen. Odpověď na každou zadanou otázku si lze ihned zkontrolovat na následujícím listu. Díky zdařilému grafickému zpracování, ikonografickému členění a chytrému uspořádání se budete vy i vaše děti v knížkách snadno orientovat. Příjemný formát vás může doprovázet mimo jiné na cestách, v čekárnách, zkrátka všude tam, kde se velcí šikulové potřebují čas od času nějak smysluplně zabavit! Tyto hry totiž nejsou omezené časem, místem ani počtem hráčů. Je známo, že komunikace a společná hra jsou nejzábavnější a zároveň nejefektivnější formou učení. Naše edice právě takové poznávání a objevování umožňuje… Začleňte otázky do každodenního programu a kontextu, povídejte si o nich a nad nimi, získané znalosti společně rozvíjejte, vymýšlejte nové úkoly – tvořivosti se meze nekladou. Radujte se z úspěchů a pokroků svých ratolestí a naučte je také, že i nesprávná odpověď bývá příležitostí k novému poznání!


... ŠIKULOVÉ, 9-10 let - Kvízy na cesty Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče ... Kvízy | Ella a Max ... . Dostupnost Skladem více než 5 kusů Zboží k Vám dorazí v pondělí 18. Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6-10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis, zeměpis, dějepis… Vše samozřejmě vždy přizpůsobené věku, pro který je daný titul určen. Hledáte Velcí šikulové, 9-10 let - Kvízy na cesty od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít č ... Velcí šikulové, 9-10 let - Kvízy na cesty - neuveden ... ... . Hledáte Velcí šikulové, 9-10 let - Kvízy na cesty od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY